Komunikat
  • Przypominamy, że od 1 lutego 2023 r. obowiązują krótsze dyżury Starostwa Powiatowego w Bełchatowie. We wtorki zarówno urząd jak i kasa czynne są do godz. 17. ∗
Czwartek 30 listopada 2023

Gest podopiecznych WTZ w Dąbrowie Rusieckiej dla samorządowców

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 1 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 1 =
Wyjątkowi goście, wyjątkowe prezenty i wyjątkowy dzień, czyli wizyta w starostwie delegacji z Warsztatów Terapii Zajęciowej w Dąbrowie Rusieckiej. Podopieczni WTZ przekazali na ręce wicestarosty Jacka Bakalarczyka i Marka Jasińskiego, członka zarządu powiatu, życzenia z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego dla wszystkich pracowników starostwa oraz radnych. Dołączyli do nich ręcznie wykonane odlewy z gipsu oraz okolicznościowe kartki.
glowne
- Niech Wasze wysiłki będą zawsze zauważane i doceniane. Bądźcie wytrwali i miejcie niesłabnący zapał i odwagę w działaniach na rzecz rozwoju naszego powiatu (…) - podpisał się pod życzeniami Andrzej Klimas, Prezes Stowarzyszenia „Kuźnia Życzliwości”, które prowadzi WTZ w Dąbrowie Rusieckiej.

Spotkanie w gabinecie wicestarosty J.Bakalarczyka było też okazją do rozmowy o bieżących sprawach placówki, nad którą nadzór sprawuje samorząd Powiatu Bełchatowskiego.

Dzień Samorządu Terytorilanego obchodzony jest 27 maja.
A.Zawodzińska
Zespół PR
Starostwo Powiatowe w Bełchatowie
← powrót