Piątek 29 marca 2024

Głośne bicie "Motoserca" już w tę sobotę

Wystawa aut amerykańskich, zawody dla siłaczy, pokaz ratownictwa medycznego i wiele innych atrakcji dla dzieci, młodzieży i całych rodzin towarzyszyć będą w najbliższą sobotę kolejnej, XIII edycji akcji charytatywnej „Motoserce”. Jej zasadniczym celem jest zbiórka krwi. Organizują ją motocykliści, zrzeszeni przy Kongresie Polskich Klubów Motocyklowych. Zapraszamy na Plac Narutowicza w Bełchatowie o godz. 10 w imieniu organizatorów i starosty Doroty Pędziwiatr, patrona honorowego tego wydarzenia.