• Przypominamy, że od 1 lutego 2023 r. obowiązują krótsze dyżury Starostwa Powiatowego w Bełchatowie. We wtorki zarówno urząd jak i kasa czynne są do godz. 17. ∗
  • W dniach 1, 3, 5, 8, 10 oraz 12 lipca Wydział Komunikacji i Dróg, Filia w Kleszczowie będzie czynny w godzinach od 8:30 do 14:30. W dniach 2, 4, 9 i 11 lipca Filia będzie nieczynna. Od 15 lipca wraca do standardowych godzin pracy. ∗
Wtorek 23 lipca 2024

Gratulacje dla Menadżera Roku Regionu Łódzkiego

Starosta Bełchatowski Jacek Zatorski, serdecznie pogratulował Pani Magdalenie Piestrzyńskiej-Książek, Prezes Zarządu Majami Sp. z o.o. z okazji przyznania jej nagrody w ramach 16. edycji prestiżowego konkursu „Menadżer Roku Regionu Łódzkiego 2023” w kategorii Średnia Firma.
Ta nagroda jest wspaniałym wyrazem uznania dla jej dokonań, talentu menadżerskiego, ciężkiej pracy i zaangażowania w rozwój firmy Majami Sp. z o.o. Starosta wyraził uznanie dla jej profesjonalizmu, rzetelności oraz innowacyjnego podejścia do zarządzania zespołem.
menadżer roku-9614-1