Czwartek 18 kwietnia 2024

Handlowcy, budowlańcy i kominiarz w wyścigu po statuetkę

Dziewięć podmiotów, prowadzących działalność gospodarczą na terenie powiatu bełchatowskiego, wystartowało po tytuł „Firma na medal”. Wśród kandydatów są firmy z różnorodnych dziedzin: budowlana, gospodarowanie odpadami, samochodowa, handel zdrową żywnością lub produktami ze stali, produkcja opakowań, a nawet branża kominiarska. Kapituła konkursu ma czas do 10 lutego na ocenę informacji złożonych przez firmy.
glowne 1
W dziesiątej edycji konkursu „Firma na medal" swój udział zgłosiło dziewięć firm zarejestrowanych lub prowadzących działalność na terenie powiatu bełchatowskiego. Przedsiębiorcy ubiegający się o tytuł „Firma na medal" konkurują w następujących kategoriach:
- prowadzący działalność od powyżej 1 roku do 3 lat,
- prowadzący działalność powyżej 3 lat: małe firmy do 50 osób, średnie firmy powyżej 50 osób.

Tylko w drugiej kategorii firmy złożyły swoje aplikacje. Są to:
Małe firmy do 50 osób:
1. "Zdrovital" Beata Stępień, Bełchatów
2. "Kri-Stal" Emilia Kuśmierek, Bełchatów
3. "Omaplast" Sp. z o.o., Pożdżenice, gm. Zelów
4. Zakład Kominiarski ZUH "Flesz" Włodzimierz Kudaj, Bukowie Dolne, gm. Drużbice

Średnie firmy powyżej 50 osób:
1. PPU "Cza-Ta" Niciak Sp. j., Piotrków Tryb.,oddział Bełchatów
2. Przedsiębiorstwo Innowacyjno-Produkcyjne "Inkom" Sp. z o.o., Bełchatów
3."Eko-Region" Sp. z o.o., Bełchatów
4. PPHU "Batis" Sp. z o.o., Bełchatów
5. "Termokor Kaefer" Sp. z o.o., Rogowiec, gm. Kleszczów

Zgodnie z regulaminem konkursu, w terminie do 10 lutego 2017 r., kapituła dokona oceny złożonych formularzy. Ogłoszenie wyników konkursu i wręczenie nagród nastąpi na uroczystej gali planowanej podczas pierwszego dnia II Forum Gospodarczego Powiatu Bełchatowskiego, tj. 6 kwietnia.