Piątek 26 kwietnia 2024

Jesteś społecznikiem? Spotkaj się z innymi na pikniku

Organizacja Pikniku Stowarzyszeń planowana jest w tym roku 10 września. Do inicjatywy Starosty Bełchatowskiego dołączyć mogą organizacje pozarządowe, działające na terenie powiatu bełchatowskiego. Warto z tej propozycji skorzystać. Udział w pikniku daje możliwość zaprezentowania mieszkańcom swojej działalności, spotkania się z innymi działaczami i spędzenia czasu w radosnej atmosferze.
piknik stow
Tegoroczny Piknik Stowarzyszeń będzie mieć już dziesiątą odsłonę. Miejscem spotkania będzie Plac Narutowicza w Bełchatowie.

- Zapraszamy do udziału wszystkie organizacje pozarządowe chcące podzielić się tym, co robią, swoimi osiągnięciami i zamierzeniami na przyszłość – mówi Dorota Pędziwiatr, Starosta Bełchatowski. - Robią państwo tak wiele dobrego na rzecz społeczności lokalnej, że warto to pokazać, a być może zaprosić innych do współpracy. Nasze dotychczasowe pikniki były okazją do wymiany doświadczeń i okazją do miłych spotkań z mieszkańcami.

Organizacje zainteresowane wzięciem udziału w X Pikniku Stowarzyszeń mogą zgłaszać się za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: mselerowicz@powiat-belchatowski.pl lub telefonicznie pod nr 603-414-732. Można także proponować swoje pomysły, jak uatrakcyjnić to wydarzenie.
Zespół ds. Promocji