• Przypominamy, że od 1 lutego 2023 r. obowiązują krótsze dyżury Starostwa Powiatowego w Bełchatowie. We wtorki zarówno urząd jak i kasa czynne są do godz. 17. ∗
  • W dniach 1, 3, 5, 8, 10 oraz 12 lipca Wydział Komunikacji i Dróg, Filia w Kleszczowie będzie czynny w godzinach od 8:30 do 14:30. W dniach 2, 4, 9 i 11 lipca Filia będzie nieczynna. Od 15 lipca wraca do standardowych godzin pracy. ∗
Wtorek 23 lipca 2024

Kolorowy Piknik z Gryfinkiem: Dzień Dziecka w OSP Ludwików

Kolorowo i wesoło było na Pikniku z okazji Dnia Dziecka, na którym powiatowy Gryfinek był jedną z wielu atrakcji przygotowanych przez organizatora wydarzenia OSP Ludwików. Piknik pod Patronatem Starosty Bełchatowskiego Jacka Zatorskiego odbył się w minioną niedzielę na terenie OSP Ludwików. Na uczestników wydarzenia czekała moc atrakcji: liczne animacje, gry i zabawy oraz malowanie buziek. Najmłodsi chętnie bawili się również na dmuchańcach.
1 (10)