Komunikat
  • Przypominamy, że od 1 lutego 2023 r. obowiązują krótsze dyżury Starostwa Powiatowego w Bełchatowie. We wtorki zarówno urząd jak i kasa czynne są do godz. 17. ∗
Wtorek 23 kwietnia 2024

Komputery dla szkół

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 8 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 8 =
Jeszcze w tym tygodniu do siedmiu szkół na trenie Powiatu Bełchatowskiego trafi sprzęt z Projektu „Zdalna Szkoła”. Placówki, które zyskają komputery to: ZSP1, ZSP2, I LO, II LO, ZSP Zelów, MOS Łękawa oraz SOSW w Bełchatowie.
foto
Do placówek trafi 40 szt. laptopów (25 szt. poleasingowe firmy Dell i 15 nowych firmyAsus) wraz ze słuchawkami i oprogramowaniem Microsoft Windows 10 Professional PL. OEM, wersja 64-bitowa wraz z zainstalowaniem i skonfigurowaniem + 27 szt. modemów (Huawei). 

Projekt „Zdalna szkoła” jest odpowiedzią na obecną sytuację szkolnictwa, związaną z wprowadzeniem na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii, spowodowanym zakażeniami koronawirusem. Zamknięcie placówek oświatowych na wiele tygodni wymusiło nowe standardy prowadzenia zajęć edukacyjnych w formie zdalnej. Pieniądze na projekt „Zdalna szkoła” pochodzą z Europejskiego Funduszu Rozwoju Gospodarczego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020.
Marzena Rogut-Chrząszcz
Zespół ds. Promocji
Starostwo Powiatowe
← powrót