• Przypominamy, że od 1 lutego 2023 r. obowiązują krótsze dyżury Starostwa Powiatowego w Bełchatowie. We wtorki zarówno urząd jak i kasa czynne są do godz. 17. ∗
  • W dniach 1, 3, 5, 8, 10 oraz 12 lipca Wydział Komunikacji i Dróg, Filia w Kleszczowie będzie czynny w godzinach od 8:30 do 14:30. W dniach 2, 4, 9 i 11 lipca Filia będzie nieczynna. Od 15 lipca wraca do standardowych godzin pracy. ∗
Wtorek 23 lipca 2024

Komunikat do konsumentów wody z wodociągu Orico Food w Osinie

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Bełchatowie wydał komunikat skierowany do konsumentów wody z wodociągu Orico Food Sp. z o.o. Zakład Produkcyjny w Osinie, w którym informuje, że na podstawie cząstkowego wyniku z badania próbki wody pobranej w ramach kontroli wewnętrznej, nie stwierdzono obecności Escherichia coli, bakterii grupy coli i enterokoków. Mając jednak na uwadze, że badanie w zakresie ogólnej liczby mikroorganizmów w 22°C nie zostało ukończone oraz bezpieczeństwo osób korzystających z wody z wodociągu Orico Food w Osinieże, wodę do spożycia oraz przygotowywania posiłków należy gotować przez minimum 2 minuty, a następnie bez gwałtownego schładzania pozostawić do ostudzenia.
water-5027549_1280
komunikat warunkowa (pdf) 0.18mb (Pobrań: 35)