Piątek 26 kwietnia 2024

Konkurs dla Kół Gospodyń Wiejskich

Wystartowała II Edycja Konkursu dla Kół Gospodyń Wiejskich o Nagrodę Małżonki Prezydenta RP. Tematem przewodnim tej inicjatywy będą ,,Ostatki w polskiej tradycji”. Etap wojewódzki odbywa się w formule on-line w terminie do 28 lutego 2022 r. Etap ogólnopolski planowany jest w formule stacjonarnej. Zwycięzcy etapu wojewódzkiego będą mieli okazję zaprezentować się w siedzibie Państwowego Zespołu Ludowego Pieśni i Tańca ,,Mazowsze” i Tadeusza Sygietyńskiego w Otrębusach. Ogłoszenie zwycięzców i wręczenie nagród nastąpi podczas Dożynek Prezydenckich.
Szczegóły w regulaminie konkursu.
Opr.A. Zawodzińska, Zespół PR w bełchatowskim starostwie
Źródło: Łódzki Urząd Wojewódzki