Wtorek 16 kwietnia 2024

Konkurs, który promuje dobre firmy, trwa

Małe, średnie i duże firmy z powiatu bełchatowskiego po raz jedenasty mogą wziąć udział w konkursie organizowanym przez bełchatowskie starostwo. Jest to szansa dla przedsiębiorców, by pochwalili się osiągnięciami. Termin zgłaszania się firm upływa 10 stycznia.
glowne
Głównym celem konkursu „Firma na medal” jest promocja działalności gospodarczej, opartej na sprawnym zarządzaniu, innowacjach technologicznych, otwartej na osoby niepełnosprawne, troszczącej się o środowisko naturalne, korzystającej z nowoczesnych metod promocji i korzystającej z funduszy zewnętrznych. Krótko mówiąc, konkurs ma pokazać odważnych i nowoczesnych przedsiębiorców, zasługujących na pochwałę i naśladownictwo.

Konkurs zostanie rozstrzygnięty w trzech kategoriach, dzielących firmy na działające od roku do 3 lat i funkcjonujące dłużej z podziałem na liczebność załogi: do 50 pracowników i powyżej. Firmy zgłaszają się same. Należy opisać swoją działalność, wypełniając specjalny formularz i przesyłając go drogą elektroniczną do 10 stycznia 2018 r. Najlepsze firmy poznamy na III Forum Gospodarczym Powiatu Bełchatowskiego w kwietniu 2018 roku.