Komunikat
  • Przypominamy, że od 1 lutego 2023 r. obowiązują krótsze dyżury Starostwa Powiatowego w Bełchatowie. We wtorki zarówno urząd jak i kasa czynne są do godz. 17. ∗
Środa 19 czerwca 2024

Konkurs urody balkonów i tarasów trwa

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 8 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 8 =
Balkony i tarasy walczą w tym roku o tytuł tego najpiękniejszego w powiecie. W konkursie już bierze udział kilka miejsc, m.in. z osiedli Przytorze, Okrzei i Dolnośląskiego w Bełchatowie oraz miejscowości Teresin w gminie Drużbice. Na zgłoszenia do konkursu czekamy do 31 lipca.
glowne
Są nie tylko ozdobą domu, ale miejscem, w którym można odpocząć, poczytać, delektowac się słońcem. Balkony czy tarasy zyskały na znaczeniu szczególnie teraz, kiedy w czasie pandemii częściej zostajemy w domach. Konkurs ogłoszony przez Starostę Bełchatowskiego Dorotę Pędziwiatr i bełchatowski market Leroy Merlin ma zachęcić mieszkańców do pochwalenia się tymi zakątkami domostw i mieszkań, ich aranżacją, ciekawymi patentami na oświetlenie czy dekoracje. Zasady są bardzo proste. Wystarczy przesłać na adres powiat@powiat-belchatowski.pl  formularz zgłoszenia oraz kilka zdjęć z różnych ujęć, prezentujących urodę miejsca. Termin zgłoszeń mija 31 lipca. Udział w konkursie mogą zgłaszać tylko własciciele lokali czy posesji. Najlepsze aranżacje balkonów i tarasów zostaną nagrodzone wartościowymi bonami na zakupy: 1000 zł za I miejsce, 500 zł za II miejsce, 250 zł za III miejsce. 
A.Zawodzińska
Zespół ds.Promocji
Starostwo Powiatowe w Belchatowie
Formularz_zgloszenia (odt) 0.02mb (Pobrań: 247)
Regulamin_konkurs_najpieknieszy_balkon_taras (odt) 0.02mb (Pobrań: 227)
← powrót