Piątek 19 kwietnia 2024

Kosmiczny projekt- termin zgłoszeń do 31 maja

Powiat Bełchatowski realizuje projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020 pn. „Kosmiczna wiedza II - kursy i szkolenia w ZSP nr 1 w Bełchatowie”. W tegorocznej edycji projektu może wziąć udział 40 uczestników. Są jeszcze wolne miejsca. Nabór przedłużono do 31 maja br.
główne energetyk
Projket pod nazwą „Kosmiczna wiedza II - kursy i szkolenia w ZSP nr 1 w Bełchatowie przeznaczony dla uczniów oraz uczennic uczęszczających do III i IV klasy Technikum Energetycznego w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 1 im. Gen. Ludwika Czyżewskiego w Bełchatowie i uczących się na kierunkach technik: elektronik, elektryk, informatyk, urządzeń i systemów energetyki odnawialnej, pojazdów samochodowych do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu, ramach którego zaplanowane zostały:
specjalistyczne szkolenia IPC - zaawansowane metody lutowania i naprawy pakietów elektronicznych działających w przestrzeni kosmicznej, które potwierdzone będą międzynarodowym certyfikatem ukończenia, kursy zawodowe SEP - zakończone egzaminem SEP, oraz
staże zawodowe ze stypendium w wysokości 1 800zł (brutto) dla każdego ucznia. W 2021 roku poszukujemy 40 uczestników, którzy mają chęć nieodpłatnie podnosić swoje kwalifikacje i chcą uzyskać dodatkowe kompetencje w swoim zawodzie.
Termin rekrutacji upływa 31 maja 2021 r. (dopuszcza się możliwości przedłużenia rekrutacji do momentu zebrania wymaganej liczby uczestników)* Decydujące jest również kryterium dochodowe.
Poniżej znajdują się dokumenty, które należy złożyć w sekretariacie Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 1 im. Gen. Ludwika Czyżewskiego w Bełchatowie, przy ul. Czaplineckiej 96, w tym Formularz zgłoszeniowy oraz Regulamin rekrutacji i uczestnictwa w projekcie. Formularze oraz Regulamin dostępne są również w Biurze Projektowym – Zespół ds. Strategii i Rozwoju Powiatu Starostwo Powiatowe w Bełchatowie przy ul. Pabianickiej 26 w Bełchatowie.
Nabór kolejnych 40 uczestników planujemy na początku 2022 roku.

BIURO PROJEKTU
Zespół ds. Strategii i Rozwoju Powiatu