Komunikat
  • Przypominamy, że od 1 lutego 2023 r. obowiązują krótsze dyżury Starostwa Powiatowego w Bełchatowie. We wtorki zarówno urząd jak i kasa czynne są do godz. 17. ∗
Czwartek 30 listopada 2023

KP PSP Kutno najlepsze

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 6 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 6 =
Na terenie Powiatowym Centrum Sportu w Bełchatowie, odbyły się XXII Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Strażaków PSP w Lekkoatletyce. W zawodach wystartowało ponad 200 funkcjonariuszy reprezentujących 22 komendy powiatowe i miejskie PSP województwa łódzkiego.
IMG_4631
Zacięta rywalizacja, walka do ostatnich metrów, ale też dobra zabawa tak w kilku słowach można podsumować dzisiejsze mistrzostwa w lekkoatletyce druhów z terenu naszego województwa. Tradycyjnie rywalizowali oni w konkurencjach: biegu na 100 m, pchnięciu kulą, skoku w dal, biegu na 1000 m oraz sztafecie 4x100 m.
W tym roku w klasyfikacji drużynowej zwyciężyła reprezentacja Komendy Powiatowej KP PSP Kutno, tuż za nimi na podium znaleźli się druhowie z KM PSP Łodź, a na trzecie miejsce wywalczyli strażacy z KP PSP Opoczno.
Uroczystego wręczenia pucharów, medali i dyplomów dokonali m.in. Starosta Bełchatowski Dorota Pędziwiatr, członek zarządu Marek Jasiński, Paweł Malinowski Zastępca Łódzkiego Komendanta Wojewódzkiego PSP w Łodzi, mł. bryg. Adam Pstrokoński Komendant Powiatowy PSP w Bełchatowie.

M.Rogut-Chrząszcz, Zespół ds.Promocji
← powrót