• Przypominamy, że od 1 lutego 2023 r. obowiązują krótsze dyżury Starostwa Powiatowego w Bełchatowie. We wtorki zarówno urząd jak i kasa czynne są do godz. 17. ∗
  • W dniach 1, 3, 5, 8, 10 oraz 12 lipca Wydział Komunikacji i Dróg, Filia w Kleszczowie będzie czynny w godzinach od 8:30 do 14:30. W dniach 2, 4, 9 i 11 lipca Filia będzie nieczynna. Od 15 lipca wraca do standardowych godzin pracy. ∗
Wtorek 23 lipca 2024

Laureaci Powiatowego Konkursu „Pontyfikat Jana Pawła II” Nagrodzeni

Powiatowy Konkurs "Pontyfikat Świętego Jana Pawła II" odbył się pod Honorowym Patronatem Starosty Bełchatowskiego, Jacka Zatorskiego. W konkursie wzięło udział 10 szkół podstawowych z powiatu bełchatowskiego.
pontyfikat papieża konkurs-7950-49

Celem konkursu było pielęgnowanie pamięci oraz popularyzacja wiedzy o życiu, nauczaniu i świętości Ojca Świętego Jana Pawła II wśród dzieci i młodzieży. Przedsięwzięcie ma charakter cykliczny, a tegoroczna edycja była dwudziestą pierwszą.
W środę rozdano dyplomy wszystkim uczestnikom, a w niedzielę po mszy świętej nastąpiło wręczenie nagród laureatom.
Laureaci konkursu:
1. Szkoła Podstawowa nr 3 w Bełchatowie,
2. Szkoła Podstawowa nr 4 w Bełchatowie,
3. Szkoła Podstawowa w Łękińsku.