Wtorek 16 kwietnia 2024

Łódzkie mocne w sporcie – forum dla działaczy

W imieniu Centrum OPUS zapraszamy we wtorek, 21 września w godz. 16.00-18.30 na Forum Sportowe Województwa Łódzkiego, pierwsze z cyklu spotkań dla osób działających w sporcie w województwie łódzkim. Zapraszamy prezesów klubów sportowych, trenerów, działaczy sportowych, urzędników wydziałów sportu, radnych miast, gmin, powiatów.
sport gl
Forum Sportowe Województwa Łódzkiego ma służyć wymianie wiedzy i doświadczeń związanych z prowadzeniem klubu sportowego, pozyskiwaniem finansów dla klubu, wpływaniem na kształt lokalnych polityk publicznych. I Forum poświęcone będzie m.in finansowaniu w sporcie, czyli jak i skąd finansować działania sportowe. Na spotkaniu online mowa będzie o programach Ministerstwa Sportu, konkursach dla sportu Urzędu Marszałkowskiego, pozyskiwaniu dotacji od samorządów miasta, gminy lub powiatu oraz o pisaniu wniosków na mikrogranty.

UWAGA! Uczestnicy otrzymają link do platformy ZOOM po przesłaniu wypełnionego formularza zgłoszeniowego.
Zgłoszenia przez formularz zgłoszeniowy tutaj
Więcej informacji:tutaj
Magdalena Poulain