• Od 1 kwietnia obowiązują nowe rachunki bankowe dla opłat związanych z zadaniami wykonywanymi przez Starostwo Powiatowe w Bełchatowie oraz jego jednostki organizacyjne. ∗
Czwartek 15 kwietnia 2021

Łódzkie wspiera integrację cudzoziemców

Na zlecenie Łódzkiego Urzędu Wojewódzkiego w ramach Programu Krajowego Funduszu Azylu, Migracji i Integracji pn. „Łódzkie wspiera integrację cudzoziemców”, działają punkty informacyjno-doradcze dla cudzoziemców spoza Unii Europejskiej.

cudzoziemcy
Wsparcie jest nieodpłatne, świadczone cudzoziemcom mieszkającym w województwie łódzkim. Sam projekt jest realizowany w latach 2020-2022. Na terenie województwa działają punkty w Łodzi oraz w Skierniewicach, gdzie migranci spoza UE mogą uzyskać wsparcie z zakresu doradztwa integracyjnego (legalizacja pobytu, zatrudnienia etc.), zawodowego, prawnego, psychologicznego oraz kulturowego.
Szczegóły w załączniku (trzy wersje językowe: polski, angielski, rosyjski).
Ulotka_punkty_ENG (pdf) 0.48mb (Pobrań: 7)
Ulotka_Punkty_PL (pdf) 0.55mb (Pobrań: 10)
Ulotka_Punkty_RU (pdf) 0.51mb (Pobrań: 7)
cudzoziemcy (jpg) 0.11mb (Pobrań: 7)