Piątek 19 kwietnia 2024

Mikołajki ze starostą

Przed świętami Bożego Narodzenia czas, kiedy  św. Mikołaj ma mnóstwo pracy. Wszyscy o tym doskonale wiemy, ale dopiero dzisiaj okazało się, że pomocnikiem Mikołaja jest także Starosta Bełchatowski Dorota Pędziwiatr, która dzisiaj z upominkami odwiedziła młodych pacjentów bełchatowskiego szpitala, a także podopiecznych Ośrodka Interwencyjno – Socjalizacyjnego w Bełchatowie.

mikołajki3
Mikołajki to wyjątkowy czas, szczególnie dla dzieci i to właśnie z myślą o nich Starosta Bełchatowski Dorota Pędziwiatr postanowiła sprawić im trochę radości. Upoważniona przez Św. Mikołaja odwiedziła pacjentów z Oddziału chirurgii i pediatrii bełchatowskiego szpitala. Staroście towarzyszyła powiatowa maskotka Gryfinek, ale nie był tam sam, zabrał ze sobą swoich małych przyjaciół- maskotki mini Gryfinki. Dodatkowo młodzi pacjenci otrzymali słodkie rarytasy. Odwiedziny starosty sprawiły pacjentom wielką radość.
Nie inaczej było w Ośrodku Interwencyjno-Socjalizacyjnym w Bełchatowie. Młodzież odwiedziła starosta wraz z wicestarostą Jackiem Bakalarczykiem. Spotkaniu towarzyszyła miła, rodzinna i przede wszystkim wesoła atmosfera.

Marzena Rogut-Chrząszcz
Zespół ds. Promocji