Poniedziałek 02 sierpnia 2021

"Moje Bezpieczne Wakacje" konkurs

Komenda Powiatowa Policji w Bełchatowie zaprasza do udziału w konkursie plastyczno-fotograficzno-filmowym „Moje Bezpieczne Wakacje”. Przedsięwzięcie skierowane jest do uczniów szkół podstawowych powiatu, a patronat nad konkursem objęła m.in. Starosta Bełchatowski Dorota Pędziwiatr.
ghg
Celem konkursu jest m.in. zwrócenie uwagi na problematykę bezpieczeństwa dzieci w trakcie wakacji, podkreślenie postaw i zachowań zapobiegającym nieszczęśliwym wypadkom dzieci na drodze oraz w trakcie wakacyjnych podróży. Dodatkowym przesłaniem jest także zachęcenie młodych ludzi do aktywnego i kreatywnego spędzania czasu wolnego, rozwijania własnych pasji, umiejętności i wyobraźni plastycznej.
Prace konkursowe należy dostarczyć do KPP w Bełchatowie w terminie do dnia 17 września 2021 roku. Ogłoszenie wyników nastąpi do dnia 24 września 2021 roku. Nagrody czekają.
Szczegóły: http://www.belchatow.policja.gov.pl/?serwis=ebe&dzial=informacje&id=61403&search=2899906

Źródło:KPP Bełchatów
M.Rogut-Chrząszcz, Zespól ds. Promocji