• Przypominamy, że od 1 lutego 2023 r. obowiązują krótsze dyżury Starostwa Powiatowego w Bełchatowie. We wtorki zarówno urząd jak i kasa czynne są do godz. 17. ∗
Sobota 24 lutego 2024

Nabór kandydatów do pracy w Zespole ds. Transformacji Regionu

Biuro Planowania Przestrzennego Województwa Łódzkiego w Łodzi ogłosiło 19 stycznia 2024 r. kolejny nabór kandydatów do pracy na stanowisko: specjalisty lub starszego specjalisty w Zespole ds. Transformacji Regionu (1 etat).
Termin składania ofert: do 19 lutego 2024 r.
pexels-fauxels-3182773
Nabór jest prowadzony jest z związku z realizacją przez Województwo Łódzkie projektu LIFE AFTER COAL PL – Wdrażanie Strategii na rzecz Neutralności Klimatycznej Wielkopolska Wschodnia 2040”.
Zakres zadań będzie obejmował:
  • prowadzenie doradztwa energetycznego, rolnośrodowiskowego i agroleśnego dla mieszkańców, jednostek samorządu terytorialnego oraz małych i średnich przedsiębiorstw z 35 gmin z Obszaru Transformacji;
  • działania edukacyjne, komunikacyjne i informacyjne dotyczące osiągania neutralności klimatycznej;
  • realizację operacji przewidzianych w Terytorialnym Planie Sprawiedliwej Transformacji Województwa Łódzkiego.
Praca wiąże się z wyjazdami terenowymi oraz współpracą z innymi instytucjami i interesariuszami.
Ponadto pracodawca zapewnia udział w rocznych studiach podyplomowych z zakresu ochrony środowiska oraz zarządzania procesami sprawiedliwej transformacji. Studia te rozpoczną się w semestrze letnim w Poznaniu lub Koninie w formule hybrydowej (stacjonarnie i on-line).
Szczegółowe informacje w załączniku.
zespół ds transformacji (pdf) 0.19mb (Pobrań: 90)