• Przypominamy, że od 1 lutego 2023 r. obowiązują krótsze dyżury Starostwa Powiatowego w Bełchatowie. We wtorki zarówno urząd jak i kasa czynne są do godz. 17. ∗
Wtorek 23 kwietnia 2024

Nakręć się na transformację - przedłużamy termin wyjątkowego konkursu dla dzieci i młodzieży

Lubisz kręcić filmiki i dzielić się nimi w sieci? Lubisz marzyć i kreować nową rzeczywistość? Zastanawiałeś się, jak może wyglądać przyszłość Bełchatowa w 2050 roku? Czy wiesz, na czym polega proces sprawiedliwej transformacji regionu bełchatowskiego? Wyobrażasz sobie, jaki wpływ na nasz region będzie miała nowa technologia i sztuczna inteligencja? Jakie zawody pojawią się w przyszłości? Jeśli tak i jeśli jesteś uczniem szkoły podstawowej lub szkoły ponadpodstawowej z terenu powiatu bełchatowskiego, to konkurs „Nakręć się na transformację” jest właśnie dla Ciebie. Zapraszamy, do zdobycia są atrakcyjne nagrody - sprzęt elektroniczny o wartości 1.500 zł za I miejsce, 1.000 zł na II miejsce i 500 zł za III miejsce. Termin zgłaszania prac przedłużyliśmy do 4 marca 2024 r. Regulamin konkursu i formularz zgłoszeniowy dostępny w załącznikach.
Aneks do regulaminu (pdf) 0.06mb (Pobrań: 75)
regulamin konkursu (pdf) 0.44mb (Pobrań: 69)
zał. nr 1 do regulaminu (pdf) 0.03mb (Pobrań: 48)
zał. nr 2 do regulaminu (pdf) 0.10mb (Pobrań: 44)