Czwartek 28 marca 2024

Nowe zasady ubiegania się o "zielone pieniądze" - zaproszenie na szkolenie

15 grudnia b.r. od godziny 10.00 do godziny 14.00 w sali nr 11 Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Bełchatowie, ul. Czapliniecka 96, odbędzie się spotkanie informacyjne dotyczące nowych zasad finansowania przedsięwzięć z zakresu ochrony środowiska realizowanych na terenie województwa łódzkiego, które będą obowiązywać od 1 stycznia 2012 r.

Spotkanie jest częścią akcji informacyjnej prowadzonej przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi dotyczącej nowych mechanizmów finansowania, a także programów priorytetowych ułatwiających osobom fizycznym  i podmiotom z naszego powiatu aplikowanie o pomoc finansową ze środków Funduszu.

Na spotkanie zapraszamy przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego, placówek oświatowych, spółek prawa handlowego, innych służb, jak również osoby fizyczne.

Prosimy o potwierdzenie swojego uczestnictwa  telefonicznie lub  e-mailem:

Wydział Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa
tel. (44) 635-86-06, 635-86-40