Komunikat
  • Przypominamy, że od 1 lutego 2023 r. obowiązują krótsze dyżury Starostwa Powiatowego w Bełchatowie. We wtorki zarówno urząd jak i kasa czynne są do godz. 17. ∗
Czwartek 30 listopada 2023

Oferta Pracy: Doradca Klimatyczny - Transformacja Regionu w Województwie Łódzkim

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 4 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 4 =
Biuro Planowania Przestrzennego Województwa Łódzkiego w Łodzi ogłosiło 6 listopada 2023 r. nabór kandydatów do pracy na stanowisko:
specjalisty lub starszego specjalisty w Zespole ds. Transformacji Regionu (2 etaty).
Termin składania ofert: do 20 listopada 2023 r.
laptops-593296

Nabór jest prowadzony jest z związku z realizacją przez Województwo Łódzkie projektu LIFE AFTER COAL PL – Wdrażanie Strategii na rzecz Neutralności Klimatycznej Wielkopolska Wschodnia 2040”.
Zakres zadań będzie obejmował:
prowadzenie doradztwa energetycznego, rolnośrodowiskowego i agroleśnego dla mieszkańców, jednostek samorządu terytorialnego oraz małych i średnich przedsiębiorstw z 35 gmin z Obszaru Transformacji, działania edukacyjne, komunikacyjne i informacyjne dotyczące osiągania neutralności klimatycznej;
realizację operacji przewidzianych w Terytorialnym Planie Sprawiedliwej Transformacji Województwa Łódzkiego.
Praca wiąże się z wyjazdami terenowymi oraz współpracą z innymi instytucjami i interesariuszami.
Co ważne, wyłonieni pracownicy będą mieli zapewniony udział w rocznych studiach podyplomowych z zakresu ochrony środowiska oraz zarządzania procesami sprawiedliwej transformacji, prowadzonych w Poznaniu lub Koninie w formule hybrydowej (stacjonarnie i on-line).
Szczegółowe informacje:  ogłoszenie o naborze
Zachęcamy do informowania osób zainteresowanych podjęciem pracy w charakterze doradcy klimatycznego, którym bliska jest idea neutralności klimatycznej. 
 
← powrót