Komunikat
  • Przypominamy, że od 1 lutego 2023 r. obowiązują krótsze dyżury Starostwa Powiatowego w Bełchatowie. We wtorki zarówno urząd jak i kasa czynne są do godz. 17. ∗
Środa 22 maja 2024

Ostatnie dni rejestracji na forum

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 7 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 7 =
I Forum Gospodarcze Powiatu Bełchatowskiego już w przyszłym tygodniu. Czekamy na firmy, które chcą wziąć udział w spotkaniach i panelach. Rejestracja zakończy się 1 lutego o godz. 12

Przedsiębiorcy, którzy chcą wziąć udział w I Forum Gospodarczym Powiatu Bełchatowskiego, mogą zgłaszać się drogą elektroniczną. Udział w 2-dniowym wydarzeniu (2,3 lutego) jest bezpłatny. Organizuje je bełchatowskie starostwo. Rejestracja odbywa się drogą elektroniczną poprzez wypełnienie formularza.

 

Forum rozpocznie się we wtorek, 2 lutego, o godz. 15.30. Zainauguruje je panel dyskusyjny dotyczący możliwości finansowania przedsiębiorstw, przygotowany przez Łódzką Agencję Rozwoju Regionalnego.

 

Tematyka kolejnego panelu, organizowanego przez Bełchatowsko-Kleszczowski Park Przemysłowo-Technologiczny, dotyczyć będzie trendów w technologiach oraz współpracy świata nauki z biznesem. Na zakończenie pierwszego dnia wystąpią przedstawiciele klubów SKRA i GKS w prezentacjach na temat sportowej marki regionu.

Drugi dzień forum będzie poświęcony współpracy biznesu z samorządami, zaprezentują się m.in. przedstawiciele powiatu stalowowolskiego i słupskiego, Litwy, Ukrainy oraz Niemiec. Zaproszenie do dyskusji na temat współpracy i kierunków rozwoju regionu przyjęli m.in. Sławomir Zawada, prezes PGE GiEK S.A. oraz przedstawiciele samorządów gminnych. Osobny panel będzie poświęcony odnawialnym źródłom energii, w którym przedsiębiorcy dowiedzą się o perspektywach technologicznego rozwoju i możliwościach finansowania w tej dziedzinie. Zakończenie imprezy przewiduje się ok. 13.30.

 

Pomysłodawcą i głównym organizatorem I Forum Gospodarczego Powiatu Bełchatowskiego jest Waldemar Wyczachowski, starosta bełchatowski. Partnerami forum są: Regionalna Izba Gospodarcza w Bełchatowie, Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny, Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego, Fundacja Rozwoju Gminy Kleszczów, Fundacja Rozwoju Gminy Zelów.
Forum będą towarzyszyć stoiska promocyjne firm i partnerów przedsięwzięcia. Organizatorem forum jest Starostwo Powiatowe w Bełchatowie, a patronem honorowym Zbigniew Rau, wojewoda łódzki.

 

 

 

 

Wypełnij formularz zgłoszeniowy na I Forum Gospodarcze Powiatu Bełchatowskiego

 

 

Sponsorzy:

← powrót