Sobota 20 kwietnia 2024

Pasja wędkarstwa od najmłodszych lat

Konkurs wędkarski, ekologiczny,plastyczny to zadania z którymi musieli zmierzyć się uczestnicy Powiatowego Pikniku Ekologiczno-Wędkarskiego 2021r. Który zorganizowano na zbiorniku wodnym w Chabielicach. Nagrody dla zwycięzców ufundowało starostwo, a wręczyła je Justyna Cyran -Gaik Naczelnik Wydziału Ochrony Środowiska Rolnictwa i Leśnictwa.
główne
Organizatorem konkursu wędkarskiego, zorganizowanego w formie pikniku jest Polski Związek Wędkarski Okręg Piotrów Tryb. Koło Miejskie nr 1 w Bełchatowie. Patronat Honorowy nad wydarzeniem objęła Starosta Bełchatowski Dorota Pędziwiatr. Wydarzenie skierowane było do dzieci i młodzieży z całego powiatu wraz z opiekunami i rodzicami. W wydarzeniu wzięli udział sympatycy wędkarstwa z kół wędkarskich m.in. „Zelów”, „Szczerców”, „Górnik”, „Megawat”. Atmosfera była iście rodzinna, ale walka o zwycięstwo zacięta. Pierwsze miejsce zajął Alan Kawecki z koła wędkarskiego „Górnik”, drugie miejsce wywalczyła Amelia Piechota z koła wędkarskiego „Zelów”, zaś trzecie miejsce przypadło Brajanowi Selerowiczowi także z koła wędkarskiego „Zelów”. Wszyscy uczestnicy imprezy otrzymali pamiątkowe medale.

M.Rogut-Chrząszcz, Zespół ds. Promocji