Komunikat
  • Przypominamy, że od 1 lutego 2023 r. obowiązują krótsze dyżury Starostwa Powiatowego w Bełchatowie. We wtorki zarówno urząd jak i kasa czynne są do godz. 17. ∗
Środa 22 maja 2024

Pierwsze zgłoszenia na "konkurs piękności" balkonów i tarasów

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 2 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 2 =
Do 31 sierpnia trwa konkurs Starosty Bełchatowskiego i marketu Leroy Merlin na najpiękniejsze balkony i tarasy w powiecie bełchatowskim. Pierwsze zgłoszenia wpłynęły w czerwcu. Wartość nagród dla laureatów wynosi łącznie 5 500 zł.
główne1
Mieszkańcy znów mogą pochwalić się aranżacjami tych miejsc w swoich mieszkaniach i domach, które latem nabierają szczególnego znaczenia. Są miejscem odpoczynku, relaksu i kameralnych spotkań. Balkony czy tarasy nie mają zazwyczaj dużej powierzchni, więc tym bardziej ich ładne i jednocześnie praktyczne zagospodarowanie wymaga dużej pomysłowości. Ten aspekt między innymi będzie oceniany przez komisję konkursową, której przewodniczy starosta Dorota Pędziwiatr: - Jednym z celów tego konkursu jest inspirowanie mieszkańców do podnoszenia standardów estetyki najbliższego otoczenia. Chcemy promować i nagradzać pomysły ekologiczne, ciekawe i urokliwe. Ubiegłoroczny sukces przedsięwzięcia, liczony setkami nadesłanych zdjęć, zachęcił nas do kontynuowania konkursu. Udział w nim jest bezpłatny.

Jak wziąć udział w konkursie?
Balkon lub taras może zgłosić właściciel lub współwłaściciel mieszkania czy domu. Zgłoszenie powinno zawierać wypełniony formularz, dostępny na stronie www.powiat-belchatowski.pl/dla mieszkanca/najpiekniejsze w powiecie oraz 5 fotografii, prezentujących miejsce z różnych ujęć, pokazujące jego stylizację. Zgłoszenia w wersji elektronicznej należy przesłać do 31 sierpnia na adres: powiat@powiat-belchatowski.pl, natomiast w wersji papierowej przekazać do Starostwa Powiatowego w Bełchatowie przy ul. Pabianickiej 17/19. Spośród zgłoszonych obiektów zostaną wybrani laureaci I, II i III miejsca w każdej z dwóch kategorii, w których zostaną przyznane nagrody pieniężne w postaci bonów z możliwością zrealizowania ich w sieci Leroy Merlin (I miejsce –1500 zł, II miejsce –750 zł, III miejsce – 500 zł). Mogą być przyznane także wyróżnienia (nagrody rzeczowe). Laureaci konkursu zostaną poinformowani telefonicznie i e-mailem o terminie i miejscu odbioru nagród. Partnerem przedsięwzięcia jest bełchatowski market Leroy Merlin.
A.Zawodzńska
Zespół ds. Promocji
Starostwo Powiatowe w Bełchatowie
← powrót