Piątek 26 kwietnia 2024

Podziękowaliśmy pracownikom socjalnym za ich zaangażowanie i profesjonalizm

Z okazji Dnia Pracownika Socjalnego Starosta Bełchatowski Dorota Pędziwiatr, Wicestarosta Jacek Bakalarczyk i Członek Zarządu Powiatu Marek Jasiński, spotkali się z pracownikami m.in. Domu Pomocy Społecznej w Zabłotach i w Bełchatowie, Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie, Zespołu ds. Orzekania o Niepełnosprawności oraz Centrum Administracyjne do Obsługi Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Bełchatowie, by przekazać podziękowania, życzenia oraz okolicznościowe torty.
IMG_8959 (Copy)
- Wykonujecie Państwo szczególną pracę, bo na rzecz tych najbardziej potrzebujących. Dziękujemy za Waszą empatię, wrażliwość, życzliwość dla tych, którymi się opiekujecie. Z całego serca życzymy Państwu, żeby ta praca – niełatwa przecież – przynosiła Państwu satysfakcję. By podziękowania i miłe słowo od podopiecznych były dla Państwa motywacją do podejmowania codziennego trudu. Przyjmijcie Państwo słowa podziwu oraz najserdeczniejsze życzenia zdrowia i wytrwałości oraz radości i uśmiechu na co dzień. Życzymy również byście się Państwo nawzajem wspierali, szanowali i pomagali sobie nawzajem, bo w miłej atmosferze pracuje się lepiej. Wszystkiego dobrego! – mówiła w imieniu Zarządu Powiatu Starosta Bełchatowski Dorota Pędziwiatr.