Piątek 29 marca 2024

Pogrążeni w smutku po śmierci Moniki Michel

Z ogromnym smutkiem powzięliśmy informację o śmierci Moniki Michel, Koordynatora Zespołu ds. Promocji w Starostwie Powiatowym w Bełchatowie, która pełniła tę funkcję od grudnia 2016 roku. Nasza droga Koleżanka, przeżywszy zaledwie 44 lata, przegrała walkę z chorobą nowotworową. Wyrazy kondolencji dla Rodziny i Bliskich Moniki przesyłają Starosta Bełchatowski z Zarządem Powiatu w Bełchatowie, radni Rady Powiatu w Bełchatowie, kierownictwo i pracownicy Starostwa Powiatowego, pracownicy lokalnych urzędów i instytucji, setki znajomych, w tym również z regionów partnerskich powiatu.
monia glowne
Ci, którzy znali Monię, wiedzą, że była wyjątkową osobą. Zawsze uśmiechnięta i życzliwa, zawsze z poczuciem humoru, zawsze pomocna, zawsze miała czas dla innych przez 24/7, zawsze elegancka i dostojna, zawsze piękna duszą i ciałem. Praca była dla Niej drugim domem, a biorąc zaangażowanie czasu i uczuć, które jej oddawała, można rzec, że była dla niej najważniejsza. „Dzień dobry. Z tej strony Monika Michel, Powiat Bełchatowski” – tak witała się z mieszkańcami przez telefon. A tak odpowiadała na każde powierzone zadanie służbowe czy prywatną prośbę - „Oczywiście, nie ma problemu”. Koleżanki z Zespołu PR żartowały, że „Powiat Bełchatowski” czy „Oczywiście, nie ma problemu” to jej drugie imiona.

Wszyscy przeżywamy teraz trudne chwile i nie wyobrażamy sobie Powiatu Bełchatowskiego bez Moniki Michel. Miała ciekawe pomysły, była bardzo kreatywna, a wiele powiatowych inicjatyw to jej przysłowiowe dzieci. Zawsze kierowała się dobrem mieszkańców i najlepszym wizerunkiem dla samorządu powiatu bełchatowskiego. Lojalność i oddanie Moni dla pracy nie były do powtórzenia, ani nadal nie są choćby do podrobienia przez kogokolwiek. Zazdrościły Jej nam regiony partnerskie i inne urzędy. Wdzięczność osób, którym pomogła, sięga daleko poza granice naszego powiatu, a nawet kraju.

Odejście Moniki Michel to wielka, realna strata. W takich sytuacjach mówi się, że czas leczy rany, a pustka także z czasem się wypełni. Taka jest reguła. A wyjątek od niej nosi imię Monika Michel.

Zespół ds.Promocji