• Przypominamy, że od 1 lutego 2023 r. obowiązują krótsze dyżury Starostwa Powiatowego w Bełchatowie. We wtorki zarówno urząd jak i kasa czynne są do godz. 17. ∗
Wtorek 23 kwietnia 2024

POTRZEBUJESZ WSPARCIA? ZADZWOŃ, NAPISZ, POROZMAWIAJ

Potrzebujesz wsparcia? Napisz, zadzwoń, porozmawiaj!

ulotka_v_2_02 (1)_page-00011

Czujesz smutek, złość i osamotnienie? A może masz wrażenie, że Twoje życie straciło sens, że jesteś nierozumiany w swoim otoczeniu, czy wręcz dyskryminowany? W młodym wieku szybko można się pogubić, ale pamiętajcie, że są ludzie, którzy mogą Wam pomóc – ci, którzy czekają na Was po drugiej stronie telefonów zaufania. Z nimi możesz porozmawiać o wszystkim.
By ułatwić dzieciom i młodzieży kontakt z instytucjami i organizacjami udzielającymi wsparcia i pomocy, w Biurze Prewencji KGP opracowany został plakat i ulotka zawierająca informacje o numerach telefonów dedykowanych właśnie młodym ludziom. Na obu rodzajach materiałów został umieszczony kod QR, który przekierowuje na, opracowaną w Komendzie Głównej Policji, stronę internetową dedykowaną telefonom, pod którymi konsultanci udzielają wsparcia i pomocy.
Pamiętaj! Nie jesteś sam! Z każdej sytuacji jest wyjście!

ulotka_v_2_02 (1) (pdf) 0.21mb (Pobrań: 18)