• Przypominamy, że od 1 lutego 2023 r. obowiązują krótsze dyżury Starostwa Powiatowego w Bełchatowie. We wtorki zarówno urząd jak i kasa czynne są do godz. 17. ∗
Środa 12 czerwca 2024

Powiat Bełchatowski na 10-leciu Fundacji Rozwoju "Nitka"

Kolorowo i wesoło było na Charytatywnym Pikniku Rodzinnym z okazji 10. urodzin Fundacji Rozwoju „Nitka”, na którym byliśmy z promocyjnym stoiskiem Powiatu pełnym atrakcji zarówno dla małych, jak i dorosłych mieszkańców.
10 lat Nitki-0267-40

Piknik odbył się w sobotę, 11 maja na Placu Wolności w Bełchatowie. Organizatorzy przygotowali gry i zabawy oraz ciekawe warsztaty i konkursy dla całych rodzin, były też występy artystyczne przedszkolaków i seniorów, kiermasz ciast, książek, zabawek i rękodzieła, a także dmuchańce i fotobudka.
Członek Zarządu Powiatu w Bełchatowie Marek Jasiński, który gościł na pikniku, przekazał od Starosty Bełchatowskiego Jacka Zatorskiego dla Alicji Skrzypiec, założycielki i Prezesa Zarządu Fundacji oraz współpracowników gratulacje z okazji pięknego jubileuszu, słowa uznania dla dotychczasowych osiągnieć oraz życzenia sukcesów w dalszej działalności.