Czwartek 24 czerwca 2021

Praca w wydziale geodezji

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 7 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 7 =
Wolne stanowisko pracy ds.mapy zasadniczej i aktualizacji baz danych w wydziale geodezji w bełchatowskim starostwie czeka na kandydatów. Jest to praca administracyjno-biurowa na cały etat, związana z pracą przy komputerze, ale także kontaktem z klientami. Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać do 14 czerwca.
Kandydaci na wolne stanowisko pracy w Wydziale Geodezji, Kartografii i Katastru w starostwie muszą posiadać wykształcenie wyższe lub średnie na kierunku geodezyjnym. To warunek niezbędny. Doświadczenie zawodowe, bardzo dobra znajomość oprogramowania EWMAPA czy geodezyjnych programów obliczeniowych to dodatkowe atuty kandydatów. W zakresie obowiązków na ww. stanowisku jest m.in. aktualizacja bazy danych w systemie EWMAPA, prowadzenie bazy numerycznej Powiatowego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej, czuwanie nad bezpieczeństwem danych i ich zabezpieczeniem, obsługa interesantów, udzielanie informacji o posiadanych przez PODGiK zasobach, wydawanie dokumentów etc.

Szczegółowe informacje o wymaganiach wobec kandydatów, jak też dokumentach aplikacyjnych znajdują się w ogłoszeniu pd artykułem.
nabor_geodezja (pdf) 1.61mb (Pobrań: 85)
← powrót