• Przypominamy, że od 1 lutego 2023 r. obowiązują krótsze dyżury Starostwa Powiatowego w Bełchatowie. We wtorki zarówno urząd jak i kasa czynne są do godz. 17. ∗
Środa 12 czerwca 2024

Przedsiębiorco! Przygotuj się do zielonej transformacji w 100% bezpłatnie

Krajowa Izba Gospodarcza oraz Instytut ADN zapraszają przedsiębiorców do udziału w projekcie Akademia GOZ, który jest realizowany w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027. Dzięki projektowi obejmującemu szkolenia oraz doradztwo, przedsiębiorcy mogą przygotować się do nadchodzących zmian związanych z gospodarką o obiegu zamkniętym (GOZ) i gospodarką niskoemisyjną, które nie tylko są odpowiedzią na wymogi stawiane przez Unię Europejską, ale przede wszystkim stanowią sposób na zrównoważony rozwój i dobry wizerunek firm.

AdobeStock_594960760-1024x683
Pierwsze szkolenie online zaplanowano na 13 czerwca 2024 o godz. 10. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej projektu Akademia GOZ (https://akademiagoz.com.pl/).
Zachęcamy również do zapoznania się z załącznikami. W jednym znajdziecie państwo wiele praktycznych informacji o GOZ, a w drugim planszę z bezpośrednim linkiem do spotkania.
Co to jest GOZ (pdf) 0.09mb (Pobrań: 33)
Zaproszenie na 13.06.24 (pdf) 0.23mb (Pobrań: 35)