Komunikat
  • Przypominamy, że od 1 lutego 2023 r. obowiązują krótsze dyżury Starostwa Powiatowego w Bełchatowie. We wtorki zarówno urząd jak i kasa czynne są do godz. 17. ∗
Środa 22 maja 2024

Przedsiębiorco! Sprawdź program i zarejestruj się na forum gospodarcze

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 9 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 9 =
Przedsiębiorcy z powiatu chcący uczestniczyć w I Forum Gospodarczym Powiatu Bełchatowskiego mogą zgłaszać się drogą elektroniczną. Udział w 2-dniowym wydarzeniu (2,3 lutego) jest bezpłatny. Organizuje je bełchatowskie starostwo.

2 i 3 lutego w Hotelu Wodnik na Słoku przedsiębiorcy z naszego regionu spotkają się na I Forum Gospodarczym Powiatu Bełchatowskiego. Udział w forum jest bezpłatny. Rejestracja jest bardzo prosta. Wystarczy wypełnić przez internet krótki, dostępny tutaj: formularz.

Forum rozpocznie się we wtorek, 2 lutego, o godz. 15.30. Pierwszy panel dyskusyjny będzie dotyczył możliwości finansowania przedsiębiorstw, kolejny - trendów w technologiach, współpracy nauki i biznesu. Na zakończenie tego dnia wystąpią przedstawiciele klubów SKRA i GKS w prezentacjach na temat sportowej marki regionu.

Drugi dzień forum będzie poświęcony współpracy biznesu z samorządami, zaprezentują się m.in. przedstawiciele powiatu stalowowolskiego i słupskiego, Litwy oraz Niemiec. Zaproszenie do dyskusji na temat współpracy i kierunków rozwoju regionu przyjęli m.in. poseł Dariusz Kubiak i Sławomir Zawada, prezes PGE GiEK S.A.

Odbędzie się również panel dotyczący odnawialnych źródeł energii, w którym przedsiębiorcy dowiedzą się o perspektywach technologicznego rozwoju i możliwościach finansowania w tej dziedzinie. Zakończenie imprezy przewiduje się ok. 13.30.

 

Wypełnij formularz zgłoszeniowy na I Forum Gospodarcze Powiatu Bełchatowskiego

Pomysłodawcą i głównym organizatorem I Forum Gospodarczego Powiatu Bełchatowskiego jest Waldemar Wyczachowski, starosta bełchatowski. Partnerami forum są: Regionalna Izba Gospodarcza w Bełchatowie, Bełchatowsko-Kleszczowski Park Technologiczno-Przemysłowy, Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego, Fundacja Rozwoju Gminy Kleszczów, Fundacja Rozwoju Gminy Zelów.

 

Forum będą towarzyszyć stoiska promocyjne firm i partnerów przedsięwzięcia. Organizatorem forum jest Starostwo Powiatowe w Bełchatowie, a patronem honorowym Zbigniew Rau, wojewoda łódzki. Bliższe informacje w Zespole ds. Promocji w starostwie: tel.44 635 86 42.

← powrót