• Przypominamy, że od 1 lutego 2023 r. obowiązują krótsze dyżury Starostwa Powiatowego w Bełchatowie. We wtorki zarówno urząd jak i kasa czynne są do godz. 17. ∗
  • W dniach 1, 3, 5, 8, 10 oraz 12 lipca Wydział Komunikacji i Dróg, Filia w Kleszczowie będzie czynny w godzinach od 8:30 do 14:30. W dniach 2, 4, 9 i 11 lipca Filia będzie nieczynna. Od 15 lipca wraca do standardowych godzin pracy. ∗
Wtorek 23 lipca 2024

Przekaż makulaturę, otrzymasz drzewka

Już niebawem mieszkańcy powiatu bełchatowskiego będą mieć możliwość wymiany makulatury na sadzonki drzew. Kolejna edycja akcji „Drzewko za makulaturę” odbędzie się w sobotę, 8 października. Minimalna ilość makulatury, za którą będzie można otrzymać sadzonki, wynosi 10 kg. Akcja jest sztandarowym, ekologicznym przedsięwzięciem samorządu Powiatu Bełchatowskiego, organizowanym od dwunastu lat. W jego sprawnym przeprowadzeniu pomagają bełchatowskiemu starostwu spółka Ekoregion i Nadleśnictwo Bełchatów.
MAKULTAURA2