Piątek 19 kwietnia 2024

Rusza kolejna edycja "Najpiękniejszego..." konkursu

Starosta Bełchatowski Dorota Pędziwiatr zaprasza mieszkańców Powiatu Bełchatowskiego do udziału w kolejnej edycji konkursu na "Najpiękniejszy balkon i taras Powiatu Bełchatowskiego". Przedsięwzięcie konkursowe współorganizuje ze starostwem market Leroy Merlin. Wartościowe nagrody czekają, w tym roku pula nagród to 5500 zł.
sdsdfr111
Kto z nas nie lubi otaczać się pięknymi roślinami, a szczególnie kwiatami w ogrodzie, czy na mniejszej przestrzeni na balkonie. Cudowne kwiaty w większości delikatne, kołyszące się wraz z powiewem letniego wiaterku są dla nas ostoją, przyjemnością. Wszystko to w przytulnie i estetycznie urządzonej przestrzeni może być drogą do głównej nagrody w konkursie na  „Najpiękniejszy balkon i taras Powiatu Bełchatowskiego" .
Najlepsze aranżacje w obu kategoriach zostaną docenione wartościowymi nagrodami.
Konkurs trwa od 15.05.2021 r. do 31.08.2021 r. Zdjęcia należy nadsyłać pocztą tradycyjną lub mailową. Komisja konkursowa oceniać będzie najciekawsze aranżacje w dwóch kategoriach: najładniejszy balkon i najładniejszy taras.
Spośród zgłoszonych obiektów zostaną wybrani laureaci I, II i III miejsca w każdej z dwóch kategorii, w których zostaną przyznane nagrody o wartości: I miejsce –1500,00 zł, II miejsce –750,00 zł, III miejsce –500,00 zł oraz wyróżnienia – nagrody rzeczowe.

Szczegółowych informacji udzielają pracownicy Starostwa Powiatowego w Bełchatowie, Zespół ds. Promocji – tel. 44 635 86 42.

Regulamin konkursu i karta zgłoszeniowa pod wskazanym linkiem
Serdecznie zapraszamy ;)

Zespół ds. Promocji