Czwartek 28 marca 2024

Serdecznie zapraszamy na Jarmark Świąteczny !!!

Samorząd wychowanków Ośrodka Interwencyjno-Socjalizacyjnego  w Bełchatowie serdecznie zaprasza na Jarmark Świąteczny, który odbędzie się w dniach 10-11 grudnia 2011r. na Placu Narutowicza.

Na kiermaszu będzie można nabyć rękodzieła wykonane przez dzieci mieszkające w tej placówce. Prace wykonane są różnymi technikami m.in. o tematyce świątecznej.
Dochód ze sprzedaży będzie przeznaczony na zakup upominków dla  podopiecznych ośrodka.

Ośrodek Interwencyjno-Socjalizacyjny

w Bełchatowie