Sobota 20 kwietnia 2024

Sesje Rady Powiatu

W najbliższą środę 28 kwietnia odbędą się dwie sesje Rady Powiatu, jedna drogą korespondencyjną, a druga  tradycyjną.
główe do sesji 28.04.2021
Podczas XXX sesji rady Powiatu, która odbędzie się w formie korespondencyjnej, poruszone tematy dotyczą m.in.; powierzeń Gminie Rusiec zadań w zakresie zarządzania drogami powiatowymi w miejscowości Dąbrowa Rusiecka, Jastrzębice. Jak również sprawozdanie z realizacji Programu współpracy Powiatu Bełchatowskiego z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2020. Przedstawiona zostanie ocena zasobów pomocy społecznej za rok 2020.
Na XXXI sesji Rady Powiatu, która rozpocznie się o godz. 11.00 w Sali Herbowej bełchatowskiego magistratu i zostanie zorganizowana w tradycyjny sposób, jednym z najważniejszych punktów będzie głosowanie i wybór nowego Członka Zarządu.

M.Rogut-Chrząszcz, Zespół ds.Promocji