Czwartek 18 kwietnia 2024

Studniówka II LO im. Jana Kochanowskiego w Bełchatowie

Na tę noc i swój pierwszy w życiu bal maturzyści z II Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Kochanowskiego w Bełchatowie czekali z utęsknieniem. Podczas studniówki w Restauracji Jan, w piątkowy wieczór, bawiło się blisko 150 maturzystów wraz z osobami towarzyszącymi oraz nauczycielami i wychowawcami.
IMG_5320 (Copy)
- To wielka radość móc dzielić z wami tą wyjątkową chwilę, w której tak wyraźnie widać, że z nastolatków, którzy w 2019 roku przekroczyli drzwi liceum, staliście się dorosłymi ludźmi. Zdobywaliście wiedzę, zawieraliście przyjaźnie. Studniówka jest ostatnim dzwonkiem wzywającym do wytężonej pracy i nauki, studniówka także zamyka pewien etap waszego życia, etap młodzieńczej beztroski. W ten wyjątkowy wieczór zapomnijcie jednak o obawach, matura przecież dopiero za 100 dni, korzystajcie z chwili i bawcie się dobrze, ale i odpowiedzialnie – powiedziała Anita Szymczyk – Trawińska, Dyrektor II LO w Bełchatowie.

Reprezentanci klas II LO w Bełchatowie pięknie zatańczyli poloneza, były podziękowania dla nauczycieli i wychowawców oraz tradycyjny tort i toast lampką szampana.

- W imieniu Starosty Bełchatowskiego Doroty Pędziwiatr i całego Zarządu Powiatu dziękuję za zaproszenie na dzisiejszy bal studniówkowy. Studniówka to pierwszy wasz bal w życiu, bal który zwiastuje że za symboliczne 100 dni przystąpicie do jednego z najważniejszych egzaminów w waszym życiu. Wiedzą, którą zdobyliście w liceum podzielicie się za 100 dni, ale dzisiaj bądźcie tu i teraz, i bawcie się tak, by ten bal na zawsze pozostał w waszej pamięci. Wszystkiego najlepszego! – zwrócił się do maturzystów Członek Zarządu Powiatu Marek Jasiński.