• Przypominamy, że od 1 lutego 2023 r. obowiązują krótsze dyżury Starostwa Powiatowego w Bełchatowie. We wtorki zarówno urząd jak i kasa czynne są do godz. 17. ∗
  • W dniach 1, 3, 5, 8, 10 oraz 12 lipca Wydział Komunikacji i Dróg, Filia w Kleszczowie będzie czynny w godzinach od 8:30 do 14:30. W dniach 2, 4, 9 i 11 lipca Filia będzie nieczynna. Od 15 lipca wraca do standardowych godzin pracy. ∗
Wtorek 23 lipca 2024

Sukcesy młodych sportowców z powiatu bełchatowskiego

Mamy przyjemność pogratulować młodym sportowcom z powiatu bełchatowskiego sukcesów i życzyć kolejnych triumfów.
Fotoram.io (1)
Nikodem Dymiński, uczeń Liceum Ogólnokształcącego w Zelowie i zawodnik Bełchatowskiego Klubu Lekkoatletycznego został  Wicemistrzem Polski U18 w sprincie na 100 m na Mistrzostwach Polski U18 w Lublinie i zakwalifikował się na Mistrzostwa Europy U18 w Bańskiej Bystrzycy. Kadrę poprowadzi trener Łukasz Mantyka.

Z kolei 15-letnia Marta Dudek, tenisistka Akademii GKS Bełchatów i zdobywczyni nagrody samorządu Powiatu Bełchatowskiego za wysokie osiągnięcia w działalności sportowej w 2023 roku, podczas XXX Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży – Mistrzostw Polski do lat 16 rozgrywanych w Zamościu, wywalczyła 3. miejsce w grze pojedynczej. Trenerami Marty są Maciej Wściubiak i Piotr Dudek, a przygotowaniem motorycznym zajmuje się Dariusz Rybarczyk.

Fot. BKL i Akademia GKS Bełchatów