29-12-2021
W Szkole Podstawowej im. ks. J. Baranowicza w Szczercowie odbył się Gminny Konkurs Plastyczno- Ekologiczny „Świąteczna Eko – Karta”, współorganizowany przez Starostwo Powiatowe w Bełchatowie, które ufundowało nagrody. Na konkurs wpłynęło ponad sto pięćdziesiąt prac.
Oceniono je w trzech kategoriach wiekowych. Celem konkursu było propagowanie wśród najmłodszych tradycji związanej ze świętami Bożego Narodzenia, rozwijanie aktywności artystycznej i wrażliwość na piękno przyrody, poszerzanie świadomości ekologicznej z wykorzystaniem idei przetwarzania surowców wtórnych, poszerzanie wrażliwości estetycznej i rozwijanie wyobraźni dzieci. Na liście laureatów znalazło się ponad pięćdziesiąt osób.
Laureaci konkursu :
Klasy „0”
I miejsce: Pola Mikulska, Marcel Andrejczyk, Adam Rogalewicz
II miejsce: Alan Gral, Norbert Siewiera, Alan Kucharski
III miejsce: Natalia Pawłowska, Zuzia Jędraszek, Nicola Kwapisz, Miłosz Jedynak, Marta Kępińska, Witold Grudzyński, Hubert Sobala, Hania Kozłowska, Franciszek Samborski, Lena Jędraszek, Fabian Pilarczyk, Natalia Storczyk
Klasy I-III
I miejsce: Marysia Robaszek
II miejsce: Aleksander Siedlecki, Julia Stępińska, Bartosz Maskulak
III miejsce: Emilka Kępińska, Filip Watała, Wiktoria Siewiera, Gabryś Sobala, Marysia Cłapa, Nadia Prockiw, Miłosz Pająk, Igor Stanisz, Ala Piorowska, Antoś Buczyniak, Nadia Stępień
Klasy IV-VI
I miejsce: Kalina Jędrzejczyk, Julia Bilińska
II miejsce: Zofia Howis, Lidia Kamecka, Mateusz Szczepański, Kamil Studziński, Adaś Krawczyński
III miejsce: Adrianna Kostrzewa, Tymon Stanisz, Monika Domańska, Marysia Kędziak
Kategoria dodatkowa - familijna
I miejsce: Piotr Śmietański, Paweł i Antoni Dyła
II miejsce: Julia Sędzicka, Zuzia Pietruszka, Oliwia Lewińska
III miejsce: Natalia Siewiera, Amelia Chudzik, Ola Szczepańska, Jakub Lepla
Laureaci konkursu :
Klasy „0”
I miejsce: Pola Mikulska, Marcel Andrejczyk, Adam Rogalewicz
II miejsce: Alan Gral, Norbert Siewiera, Alan Kucharski
III miejsce: Natalia Pawłowska, Zuzia Jędraszek, Nicola Kwapisz, Miłosz Jedynak, Marta Kępińska, Witold Grudzyński, Hubert Sobala, Hania Kozłowska, Franciszek Samborski, Lena Jędraszek, Fabian Pilarczyk, Natalia Storczyk
Klasy I-III
I miejsce: Marysia Robaszek
II miejsce: Aleksander Siedlecki, Julia Stępińska, Bartosz Maskulak
III miejsce: Emilka Kępińska, Filip Watała, Wiktoria Siewiera, Gabryś Sobala, Marysia Cłapa, Nadia Prockiw, Miłosz Pająk, Igor Stanisz, Ala Piorowska, Antoś Buczyniak, Nadia Stępień
Klasy IV-VI
I miejsce: Kalina Jędrzejczyk, Julia Bilińska
II miejsce: Zofia Howis, Lidia Kamecka, Mateusz Szczepański, Kamil Studziński, Adaś Krawczyński
III miejsce: Adrianna Kostrzewa, Tymon Stanisz, Monika Domańska, Marysia Kędziak
Kategoria dodatkowa - familijna
I miejsce: Piotr Śmietański, Paweł i Antoni Dyła
II miejsce: Julia Sędzicka, Zuzia Pietruszka, Oliwia Lewińska
III miejsce: Natalia Siewiera, Amelia Chudzik, Ola Szczepańska, Jakub Lepla
Opr.A.Zawodzińska, Zespół PR w starostwie
Foto: SP w Szczercowie
Foto: SP w Szczercowie