Czwartek 25 kwietnia 2024

Szczepienia przeciw COVID-19 w Grocholicach

Na terenie Powiatu Bełchatowskiego oddano do użytku kolejny Punkt Szczepień Powszechnych tym razem w Grocholicach. W punkcie tygodniowo można szczepić przeciw COVID-19 co najmniej 400 osób. W spotkaniu inaugurującym działanie punktu wziął udział członek zarządu Marek Jasiński.
główne
Szczepienia przeciw COVID-19 trwają i są bezpłatne. Odbywają się w pełnym reżimie sanitarnym. Na szczepienie można się zapisać przez Internetowe Konto Pacjenta, ogólnopolską infolinię 989 lub przez e-rejestrację na stronie gov.pl/szczepimysie. Liczba wykonywanych dziennie szczepień zależeć będzie od wielkości otrzymanych przez placówkę dostaw szczepionek, aczkolwiek punkt w przychodni REDMED w Grocholicach przygotowany jest na co najmniej 400 osób tygodniowo.

Na terenie powiatu tego typu punkty działają w:
-Cafe Senior Raj przy ulicy Energetyków osiedle Przytorze,
-w Zespole Szkolno -Przedszkolnym w Dobrzelowie