• Przypominamy, że od 1 lutego 2023 r. obowiązują krótsze dyżury Starostwa Powiatowego w Bełchatowie. We wtorki zarówno urząd jak i kasa czynne są do godz. 17. ∗
  • W dniach 1, 3, 5, 8, 10 oraz 12 lipca Wydział Komunikacji i Dróg, Filia w Kleszczowie będzie czynny w godzinach od 8:30 do 14:30. W dniach 2, 4, 9 i 11 lipca Filia będzie nieczynna. Od 15 lipca wraca do standardowych godzin pracy. ∗
Wtorek 23 lipca 2024

To już 20 lat współpracy DPS w Zabłotach i Koła Wędkarskiego w Zelowie

Mnóstwo pozytywnych sportowych emocji towarzyszyło uczestnikom XVIII Integracyjnych Zawodów Wędkarskich „Patyki 2024” połączonych z obchodami 20-lecia współpracy Domu Pomocy Społecznej w Zabłotach z Kołem Wędkarskim PZW nr 37 w Zelowie. Padło wiele ciepłych słów, a jubileusz przypieczętował pyszny tort.
Patyki 36
W wędkarskich zmaganiach, które nie tylko integrują, ale są także formą terapii, udział wzięło 18 podopiecznych DPS w Zabłotach, pracownicy i rodziny, a także wędkarze i zaproszeni goście. Nagrody i puchary wręczyła m.in. Wicestarosta Jolanta Pawlikowska, która też pogratulowała uczestnikom. Wszyscy ponadto otrzymali okolicznościowe medale.

Najwięcej ryb w określonym czasie złowili:
1. Dawid Czapla
2. Jacek Kur
3. Tomasz Jędras

Organizatorami przedsięwzięcia byli Polski Związek Wędkarski Koło Nr 37 w Zelowie wraz z dyrekcją, pracownikami i podopiecznymi Domu Pomocy Społecznej w Zabłotach.