Wtorek 16 kwietnia 2024

Transformacja już tu jest. Dołącz i zarejestruj się na forum

Trwa rejestracja uczestników V Forum Gospodarczego Powiatu Bełchatowskiego. Wydarzenie, organizowane przez samorząd powiatu 21 kwietnia,  jest adresowane do przedsiębiorców z naszego regionu. Każdy, kto chciałby dowiedzieć się o transformacji energetycznej w kontekście wykorzystania tego procesu dla rozwoju swojej firmy, ma taką szansę biorąc udział w forum. Jak mówi Starosta Bełchatowski Dorota Pędziwiatr, forum przyniesie odpowiedzi na wiele pytań dotyczących transformacji. Będzie mowa m.in. o jej finansowaniu, kierunkach i skutkach. Udział w forum jest bezpłatny. Konieczna jest wcześniejsza rejestracja tutaj, która trwa do 18 kwietnia.

Do czego upoważnia rejestracja na forum?

1. Rejestracja upoważnia uczestników V FGPB do bezpłatnych:
  • identyfikatorów oraz materiałów promocyjnych, które będą do odebrania w Biurze Forum (Hotel Wodnik) w dniu 21 kwietnia w godz. 8.30 - 9.30 po potwierdzeniu obecności,
  • uczestnictwa w losowaniu atrakcyjnych nagród (prosimy zabrać z sobą imienną wizytówkę),
  • korzystania z bezpłatnego serwisu kawowego i lunchu.
2. Dany podmiot gospodarczy może zgłosić do udziału w forum maksymalnie 3 przedstawicieli. Opiekunowie stoiska promocyjnego także powinni się zarejestrować.

W prelekcjach i panelach dyskusyjnych wystąpi dziesięciu ekspertów, reprezentujących m.in. Urząd Marszałkowski w Łodzi, Uniwersytet Łódzki, Łódzką Specjalną Strefę Ekonomiczną, Bełchatowsko-Kleszczowski Park Przemysłowo-Technologiczny.

Informacje o panelach i prelegentach znajdują się tutaj.

Głównym organizatorem wydarzenia jest samorząd Powiatu Bełchatowskiego. Do inicjatywy Starosty Bełchatowskiego przyłączyli się także Bełchatowsko-Kleszczowski Park Przemysłowo-Technologiczny w Bełchatowie, jako współorganizator oraz Regionalna Izba Gospodarcza, jako partner.
Więcej szczegółów o V Forum Gospodarczym Powiatu Bełchatowskiego - tutaj.