Komunikat
  • Przypominamy, że od 1 lutego 2023 r. obowiązują krótsze dyżury Starostwa Powiatowego w Bełchatowie. We wtorki zarówno urząd jak i kasa czynne są do godz. 17. ∗
Środa 19 czerwca 2024

Trudne decyzje jury najpiękniejszego konkursu w powiecie

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 5 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 5 =
Ponad 430 zdjęć nadesłali uczestnicy konkursu na „Najpiękniejszy balkon i taras Powiatu Bełchatowskiego” zorganizowany przez Starostę Bełchatowskiego Dorotę Pędziwiatr i bełchatowski market Leroy Merlin.
 
Właściciele 37 tarasów i 43 balkonów z niecierpliwością oczekują na werdyk jury, które to wcale nie będzie miało łatwego zadania. Ilość zgłoszeń to jedno, ale pomysłowość, kreatywność i gust trudno ocenić, zamknąć w liczbach i wyłonić najlepszego z najlepszych.

W tym miejscu gratulujemy i dziękujemy wszystkim odważnym za chęć pochwalenia się zakątkami swych domostw i mieszkań, ich aranżacją, ciekawymi patentami na oświetlenie czy dekoracje.
Wystarczyło sfotografować swoją aranżację balkonu lub tarasu, wypełnić formularz zgłoszeniowy i przesłać  go do  organizatora.
 
 
Najlepsze aranżacje balkonów i tarasów zostaną nagrodzone wartościowymi bonami na zakupy: 1000 zł za I miejsce, 500 zł za II miejsce, 250 zł za III miejsce.Pod koniec sierpnia nastąpi uroczyste wręczenie nagród. Wszyscy uczestnicy konkursu o miejscu i godzinie ogłoszenia wyników zostaną powiadomieni telefonicznie.

Zespół ds. Promocji
Starostwo Powiatowe w Bełchatowie
← powrót