Komunikat
  • Godziny pracy Powiatowego Zespołu ds. Orzekania o Niepełnosprawności: poniedziałki, środy, piątki 8.00 - 15.00, wtorki 8.00 - 16.30, czwartki 8.00 - 12.00. ∗
  • Wydział Architektury i Budownictwa oraz Wydział Geodezji, Kartografii i Katastru Starostwa Powiatowego w Bełchatowie - w każdy poniedziałek nie prowadzi bezpośredniej obsługi mieszkańców na stanowiskach merytorycznych. ∗
Link do EPUAP Link do mapy strony
Niedziela 16 sierpnia 2026

Trwają zapisy na wrześniowy Eko-piknik

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 7 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 7 =
Konkursy z nagrodami, stoiska ekologicznych rozmaitości, występy artystyczne i degustacja potraw będą miały miejsce podczas tegorocznego Eko-pikniku. Osoby zainteresowane udziałem w imprezie, w tym w dwóch rywalizacjach (festiwal piosenki, konkurs plastyczny)  muszą wcześniej się zgłosić przekazując organizatorowi kartę zgłoszenia. Informacji udziela wydział ochrony środowiska w starostwie.
ekopiknik gl
Warto w piątek, 8 września przyjść na plac obok bełchatowskich Gigantów Mocy. Eko-piknik to forma edukacji ekologicznej poprzez zabawę i sztukę. Laureaci festiwalu ekologicznej piosenki oraz konkursu plastycznego, także na temat ochrony środowiska, zaprezentują swój talent publiczności na scenie i podczas wystawy prac. Tematyczne stoiska z rękodziełem czy ekologiczną żywnością będą okazją do zakupów, ale i inspiracji kulinarnych, postaw prozdrowotnych i aktywności. Impreza adresowana jest do wszystkich, bez względu na wiek. Osoby, organizacje, instytucje czy firmy chcące wziąć udział Eko-pikniku (także w festiwalu czy konkursie plastycznym), muszą wcześniej złożyć w starostwie kartę zgłoszenia. Szczegółowych informacji udziela wydział ochrony środowiska (tel. 507-547-952).
A.Zawodzińska
Starostwo Powiatowe w Bełchatowie
Konkurs plastyczny COŚ z NICZEGO (odt) 0.31mb (Pobrań: 618)
Regulamin festiwal (odt) 0.02mb (Pobrań: 465)
zaproszenie (odt) 0.02mb (Pobrań: 463)
← powrót