Komunikat
  • Przypominamy, że od 1 lutego 2023 r. obowiązują krótsze dyżury Starostwa Powiatowego w Bełchatowie. We wtorki zarówno urząd jak i kasa czynne są do godz. 17. ∗
Wtorek 06 czerwca 2023

Uroczyste zakończenie roku akademickiego na Uniwersytecie Trzeciego Wieku w Bełchatowie

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 1 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 1 =
Studenci Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Bełchatowie zakończyli rok akademicki 2022/2023. Podczas uroczystej gali w sali teatralno-widowiskowej MCK PGE Giganty Mocy nie zabrakło podsumowań, gratulacji i podziękowań. Oprawę artystyczną zapewnił chór „Pasjonata" i grupa "Super Stars", która roztańczyła publiczność.
IMG_6039 (Copy)
- Młodzież z reguły cieszy się zakończeniem roku szkolnego a dla Was, jak sądzę, radośniejsze jest rozpoczęcie roku, bo ten czas spędzony razem podczas zajęć UTW jest wyjątkowy – zwróciła się do studentów Starosta Bełchatowski Dorota Pędziwiatr. – Jesteście dla siebie wsparciem, tworzycie przyjaźnie. MCK tętni życiem dzięki Waszej pozytywnej energii. Życzę Wam wspaniałych i bezpiecznych wakacji i byście naładowani nową, pozytywną energią wrócili w nowym roku akademickim.

Starosta podziękowała też Agnieszce Bielskiej, koordynatorce bełchatowskiego UTW za to, że otacza słuchaczy opieką i tworzy z nimi prawdziwą, dużą rodzinę oraz instruktorom za przekazywaną wiedzę i tworzenie wspaniałej atmosfery.

W ofercie UTW w Bełchatowie są różnorodne zajęcia edukacyjne, m.in. nauka języków obcych, warsztaty kulinarne, fotograficzne, zajęcia rękodzielnicze, gimnastyka. Seniorzy wyjeżdżają też na wycieczki, biorą udział w przeglądach i konkursach osiągając wiele sukcesów.
← powrót