Komunikat
  • Przypominamy, że od 1 lutego 2023 r. obowiązują krótsze dyżury Starostwa Powiatowego w Bełchatowie. We wtorki zarówno urząd jak i kasa czynne są do godz. 17. ∗
Sobota 24 lutego 2024

Uwaga! Przejazd kolumn pojazdów wojskowych

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 4 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 4 =
Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych poinformowało, że od 12 lutego 2024 r., na drogach niemal całego kraju (możliwe, że również powiatu bełchatowskiego), będzie odbywał się ruch kolumn pojazdów wojskowych w związku z cyklicznymi wojskowymi ćwiczeniami pod kryptonimem STEADFAST DEFENDER-24 i DRAGON-24. Siły Zbrojne RP apelują do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności i niewjeżdżanie pomiędzy pojazdy wojskowe jadące w kolumnie. Nie należy ponadto publikować informacji i zdjęć obrazujących ruchy wojsk i ich lokalizację, dat i godzin przejazdów kolumn wojskowych.
729x308
W ramach ćwiczeń, od połowy lutego do końca maja, po drogach niemal wszystkich województw w Polsce odbywał się będzie wzmożony ruch kolumn pojazdów wojskowych. Pojazdy wojskowe będzie można spotkać na autostradach, drogach ekspresowych oraz drogach krajowych.
← powrót