Piątek 19 kwietnia 2024

Uwaga ! Silny wiatr!

IMGW- PIB wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia dla województwa łódzkiego o silnym wietrze. Prognozuje się wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 25 km/hmdon35 km/h, w porywach do 80 km/h, z zachodu.
drzewo połamane
Uwaga ! Piesi i kierowcy uważajcie na silny wiatr, od godz. 14.00 dnia 05.04.2021 do godz. 20.00 dnia 05.04.2021.

O czym należy pamiętać, między innymi usuń z parapetów, balkonu, obejścia wszystkie przedmioty, które mogą zostać porwane przez wiatr i stanowić zagrożenie. Zapewnij bezpieczeństwo swoim zwierzętom, zwłaszcza tym przebywającym na zewnątrz. Warto również pamiętać by nie parkować pojazdów w pobliżu drzew, reklam, szyldów i słupów trakcji energetycznej.

M.Rogut-Chrząszcz, Zespół ds.Promocji