• Przypominamy, że od 1 lutego 2023 r. obowiązują krótsze dyżury Starostwa Powiatowego w Bełchatowie. We wtorki zarówno urząd jak i kasa czynne są do godz. 17. ∗
  • W dniach 1, 3, 5, 8, 10 oraz 12 lipca Wydział Komunikacji i Dróg, Filia w Kleszczowie będzie czynny w godzinach od 8:30 do 14:30. W dniach 2, 4, 9 i 11 lipca Filia będzie nieczynna. Od 15 lipca wraca do standardowych godzin pracy. ∗
Wtorek 23 lipca 2024

Uwaga! Utrudnienia z dojazdem do budynku B starostwa

W związku z rozpoczęciem w dniu 1 lipca 2024 roku prac związanych z budową sieci ciepłowniczej do budynków użyteczności publicznej informujemy, że będzie utrudniony dojazd do budynku B Starostwa Powiatowego w Bełchatowie przy ul. Pabianickiej 26, gdzie mieszczą się Wydział Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa oraz Biuro Powiatowego Rzecznika Konsumentów. Jednocześnie informujemy, że od dnia 15 lipca br. dojazd do wcześniej wspomnianego budynku będzie niemożliwy w związku z prowadzonymi pracami ziemnymi. Przez cały okres trwania prac prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności z uwagi na pracujące  maszyny. Zakończenie prac planowane jest na dzień 31 lipca 2024 roku.
ZA UTRUDNIENIA PRZEPRASZAMY