Czwartek 18 kwietnia 2024

VI Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego „Listening To You” w Bełchatowie

Doskonałej, bo na poziomie znacznie wyższym, niż na rozszerzonej maturze, znajomości języka angielskiego pogratulowała uczestnikom VI Powiatowego Konkursu Języka Angielskiego „Listening To You” Starosta Bełchatowski Dorota Pędziwiatr, która wydarzenie objęła honorowym patronatem.
IMG_7364 (Copy)
W konkursie, który odbył się w II Liceum Ogólnokształcącym im. J. Kochanowskiego w Bełchatowie, wzięło udział 21 uczniów z: I LO, II LO, III LO, VI LO w Bełchatowie. Uczestnicy mieli za zadanie wypełnić test językowy oraz uzupełnić teksty wysłuchanych wcześniej piosenek.
Jury wyłoniło zwycięzców, którzy otrzymali nagrody pieniężne ufundowane z budżetu Powiatu Bełchatowskiego.
  • I miejsce i czek na 250 zł zdobył Maciej Gładysiak
  • II miejsce i czek na 150 zł zdobył Jakub Jabłoński