Sobota 20 kwietnia 2024

Wiosenna łąka tematem konkursu

Najpierw oglądały łąkę w swojej najbliższej okolicy, a następnie malowały zapamiętany krajobraz. W ten sposób dzieci z Publicznego Przedszkola w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Woli Wiązowej wzięły udział w ekologicznym konkursie plastycznym pt. „Kolorowa łąka”.
Ocena ponad sześćdziesięciu prac nie była łatwym zadaniem dla komisji konkursowej. Jednomyślnie uznano, że wszystkie rysunki, malunki czy wyklejanki są piękne, a wkład pracy, pomysłowość i estetyka wykonania prac przez każdego z autorów zasługują na nagrody. Suweniry dla przedszkolaków ufundowało bełchatowskie starostwo.